אודותינו

 
 

חברת אלומלייט באלומיניום, הממוקמת בראשון לציון, מייצרת
ומשווקת מוצרי אלומיניום מתוצרת קליל. החברה מספקת את
שירותיה, מזה כ- 6 שנים, עבור מגוון לקוחות מן המגזר העסקי,
כגון: חברות, מסעדות, בנייני מסחר ותעשייה וחברות היי-טק.

כמו כן, מתקינה החברה את מוצריה עבור לקוחות פרטיים –
בבתים פרטיים, בבניינים משותפים ובמבנים ציבוריים.

 
   
אלומלייט באלומיניום מציעים קשת רחבה של מוצרים בתחום האלומיניום, כולל: חלונות ודלתות, מפתחים גדולים, שערי כניסה, מקלחונים, ויטרינות, תריסים חשמליים מכל הסוגים. בנוסף, מבצעת החברה סגירות חורף עבור מסעדות, וכן סגירות מקורות להרחבה של חדרים וחדרי שמש.


 

חברת אלומלייט אלומיניום
   
 צוות העובדים באלומלייט באלומיניום, הינו מקצועי ואמין ביותר. מאחורי כל חברי הצוות עשרות שנות ניסיון בענף. צוות החברה עובר קורסים והדרכות מקצועיות, ומתעדכן, מעת לעת, בכל החידושים בטכנולוגיה ובעיצוב בתחום.


לחברת אלומלייט באלומיניום יש רצפת ייצור, וכן אמצעי ייצור מתקדמים הכוללים את כל הציוד הנדרש לביצוע פרויקטים בכל היקף. כמו כן, מעמידה החברה לרשות לקוחותיה אולם תצוגה רחב ידיים הממחיש את סוגי העבודות והפרויקטים השונים אותם מבצעת החברה.


 

עבודות באלומיניום
   
אלומלייט באלומיניום דוגלת בתודעת שירות גבוהה, דבר הבא לידי ביטוי לכל אורך הדרך – החל מהייעוץ הראשוני ועד לגמר העבודה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. עובדי החברה שמחים לייעץ, להכווין ולהעניק מענה מקצועי ומהיר לכל בעיה ובכל שלב.


בזכות השירות האדיב והמקצועי והמוצרים האיכותיים והאמינים, העומדים בסטנדרטים מחמירים ביותר, לחברה מאות לקוחות מרוצים, הנהנים גם מאחריות של עד 5 שנים.

הצוות בעבודה
   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר